سایت جدید خبری دانشگاه بناب راه‌اندازی شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۵ کد : ۱۱۹۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۴
سایت جدید خبری دانشگاه بناب با رویکردی جدید و با هدف اطلاع‌رسانی بهتر به کلیه مخاطبان ، راه‌اندازی شده و بر روی شبکه قرار گرفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، همزمان با روز معلم و ضمن گرامیداشت یاد ...
سایت جدید خبری دانشگاه بناب راه‌اندازی شد
سایت جدید خبری دانشگاه بناب با رویکردی جدید و با هدف اطلاع‌رسانی بهتر به کلیه مخاطبان ، راه‌اندازی شده و بر روی شبکه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، همزمان با روز معلم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید دکتر مطهری، سایت جدید خبری دانشگاه بناب با رویکردی جدید و با هدف اطلاع‌رسانی بهتر به کلیه مخاطبان ، راه‌اندازی شده بر روی شبکه قرار گرفت.
اداره روابط عمومی و اداره فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، سعی دارند با تکمیل و بازنگری مستمر در ساختار و محتوای این سایت، بر غنای آن بیافزایند.
مجتبی فتحی زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه بناب با اشاره به اینکه در طراحی وب سایت به نیازهای امروز و آینده توجه شده است، گفت: یکی از مهم ترین مزیت های استاندارد سازی طراحی سایت، قابل استفاده و مطابق بودن آن با مرورگرهای متنوع در طول زمان است؛ به گونه ای که  با ارتقای مرورگر ها مشکلی نداشته و کاملا با آن ها سازگار است و امکانات جدیدی از قبیل: تور مجازی دانشگاه، FTP Server، بخش چند رسانه ای و نشریات الکترونیکی در وب سایت جدید دانشگاه اضافه شده است.
وی افزود: این وب سایت به منظور اطلاع رسانی مناسب و دقیق به کاربران  و ایجاد زمینه کسب اطلاعات برای کاربران در حوزه خبری طراحی شده است وعلاقمندان می توانند به نشانیPR.BONABU.AC.IR مراجعه کنند.