ساختمان جدید دانشکده کشاورزی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان افتتاح شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۱۹۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۹۸
مراسم افتتاحیه ساختمان جدید دانشکده کشاورزی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با حضور دکتر مقتدایی استاندار خوزستان، مسئولان شهرستان باوی، اعضای هیئت علمی، پرسنل و دانشجویان این دانشگاه برگز...
ساختمان جدید دانشکده کشاورزی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان افتتاح شد
مراسم افتتاحیه ساختمان جدید دانشکده کشاورزی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با حضور دکتر مقتدایی استاندار خوزستان، مسئولان شهرستان باوی، اعضای هیئت علمی، پرسنل و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر سیادت رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان ضمن خیر مقدم به مهمانان تاریخچه‌ای از این دانشگاه بیان کرد و گفت: عملیات احداث ساختمان دانشکده کشاورزی با مساحتی حدود 3500 متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر بیست و هشت میلیارد ریال در سال 1387 آغاز و در سال 1390 ساختمان آن تکمیل شد و در سال 1393 با هزینه‌ای بالغ بر هجده میلیارد ریال این دانشکده تکمیل و امروز افتتاح شد.
وی افزود: این دانشکده دارای شش آزمایشگاه، چهار کلاس درس، سیزده اتاق کار اعضای هیئت علمی و سایت مجهز کامپیوتر می‌باشد.
دکتر سیادت در ادامه به تشریح مشکلات موجود پیش‌روی دانشگاه نظیر عدم  راه‌اندازی برخی از طرح‌های عمرانی نیمه تمام دانشگاه از جمله ساختمان جدید دانشکده علوم دامی و صنایع غذایی و ساختمان جدید سلف سرویس دانشجویی اشاره کرد .
در ادامه دکتر مقتدایی استاندار استان خوزستان اظهار داشت: دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان باید مرجع حل مشکلات و ارتقای سطح علمی و فرهنگی شهرستان باشد و مسئولان شهرستان باوی نیز باید در جهت ساخت و پیشرفت دانشگاه همکاری مستمری ارائه کنند.
دکتر مقتدایی افزود: جهت معرفی هرچه بهتر دانشگاه و ارتقای جایگاه آن در منطقه و استان، می بایست همایش‌ها و سمینار‌های علمی کشاورزی از جمله همایش‌ها و سمینار‌های مربوط به طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری با ادارات و سازمان‌های ذیربط در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان برگزار شود.
گفتنی است در پایان این مراسم دکتر مقتدایی به همراه ریاست دانشگاه و مسئولان استانی و شهرستانی از فضا‌ها و امکانات موجود دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین بازدید کردند.

( ۱ )