با حکم وزیر علوم ،سرپرست پارک علم و فناوری استان فارس منصوب شد

۳۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۷ کد : ۱۱۹۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۸۲
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر فرید مر را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان فارس منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر محمد فرهادی خطاب به دکتر فرید مر آمده است ...
 با حکم وزیر علوم ،سرپرست پارک علم و فناوری استان فارس منصوب شد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر فرید مر را به سمت سرپرست پارک علم و فناوری استان فارس منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر محمد فرهادی خطاب به دکتر فرید مر آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی پارک علم و فناوری استان فارس را برپایه قوانین،سیاست ها و در چارچوب برنامه ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی  و راهبردی دولت تدبیر و امید و جلب همکاری همه مدیران ،اعضای هیئت علمی و کارکنان گرامی  نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .
وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر سید احمد فاضل زاده رئیس سابق پارک علم وفناوری فارس در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
گفتنی است : دکتر فرید مر استاد رشته زمین‌شناسى دانشگاه شیراز و عضو پیوسته گروه علوم پایه فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران است ، وی به عنوان عضو هیئت علمی نمونه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، پژوهشی و فناوری کشور  در سال تحصیلی 88-1387انتخاب شد و  در گذشته ریاست انجمن زمین‌شناسى ایران  را برعهده داشته است .
از دکتر مر تاکنون 28 کتاب تخصصی و 158مقاله علمی منتشر شده است.