ساخت سامانه محاسبات امور درآمد "سما" در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۱۹۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۴۱
سامانه محاسبات امور درآمد "سما" به سفارش شهرداری اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر مهدی کشمیری با اعلام این خبر گفت: این سامانه که توسط شرکت...
سامانه محاسبات امور درآمد "سما" به سفارش شهرداری اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و ساخته شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر مهدی کشمیری با اعلام این خبر گفت: این سامانه که توسط شرکت دانش بنیان مدرن اندیشان ساعی طراحی شده به صورت مکان‌مند است و در حال حاضر در مناطق 15گانه شهرداری اصفهان در حال استفاده می‌باشد.
وی افزود: این سامانه تمام محاسبات صدور پروانه و پایان کار ساختمان از آغاز تا پایان را انجام می‌دهد.
همچنین مدیرعامل شرکت دانش بنیان مدرن اندیشان ساعی در خصوص این سامانه گفت: ارتقا و اعتلای کیفی و کمی انواع عملیات محاسباتی، شفاف‌سازی نحوه محاسبه برای انواع درخواست‌ها و کاربری‌ها، در اختیار گذاشتن فرم محاسبات با شرح کامل و منطبق بر مصوبات شورای اسلامی شهر از جمله مهمترین قابلیت‌های این سامانه است.
فرشاد احمدی با اشاره به امکان صدور فرم معرفی به سازمان تامین اجتماعی به صورت  مکانیزه توسط این نرم افزار ادامه داد: جایگزینی اطلاعات دفترچه تراکم و ارزش افزوده به صورت مکان‌مند از نقشه های GIS، انجام محاسبات در سطح مدیران، کاربران مناطق، دفاتر کارگزاری و مهندسین طراح و شهروندان و قابلیت ارتباط با سامانه پرداخت بانک و پرداخت وجه در محل، از ویژگی‌های  برجسته این سامانه پیشرفته است.