با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۳ کد : ۱۱۹۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۷۹
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر مصطفی کیانی را به سمت سرپرست دانشگاه  هنر اصفهان  منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به د...
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر مصطفی کیانی را به سمت سرپرست دانشگاه  هنر اصفهان  منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر کیا نی آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه هنر اصفهان را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .
وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر فرهنگ  مظفر رئیس سابق دانشگاه  هنر اصفهان  در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
گفتنی است : دکتر مصطفی کیانی دارای درجه دکترای معماری گرایش تئوری وتاریخ  و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تهران است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی اشاره کرد.