زیست شتاب قزوین با معرفی تیم های برگزیده درپارک علم و فناوری استان قزوین پایان یافت

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۸ کد : ۱۱۸۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۴
زیست شتاب قزوین با تقدیر از افراد برتر و دعوت برای حضور در پارک علم و فناوری استان قزوین پایان یافت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، زیست شتاب قزوین که با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری، دانشگاه بین...
زیست شتاب قزوین با معرفی تیم های برگزیده درپارک علم و فناوری استان قزوین پایان یافت
زیست شتاب قزوین با تقدیر از افراد برتر و دعوت برای حضور در پارک علم و فناوری استان قزوین پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، زیست شتاب قزوین که با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی و اداره کل محیط زیست استان قزوین برگزارشد، با تقدیر از افراد برتر و دعوت برای حضور در پارک علم و فناوری پایان یافت.
 زیست شتاب قزوین (رویداد کارآفرینی با محوریت محیط زیست) که با ارائه 65 ایده، فعالیت خود را آغاز کرده بود در نهایت با 12 طرح مورد پیگیری شرکت کنندگان قرارگرفت.
در پایان سه روز برگزاری این رویداد، طرح‌های برتر از نظر استادان و داوران شناخته و معرفی شد.
 در روز پایانی زیست شتاب قزوین با تداوم راهنمایی مربیان رویداد و  تهیه بوم مدل کسب و کار، تیم‌های مختلف با حضور در برنامه پیش‌ارائه، به صورت جداگانه، روند تبیین ایده‌های خود به داوران و عموم شرکت‌کنندگان را تمرین کردند.
 همچنین یکی از برنامه‌های ویژه در نظرگرفته شده برای زیست شتاب قزوین، تقدیر از داوران، مربیان و عوامل اجرایی رویداد بود که با اهدای لوح صورت گرفت.
 گفتنی است ایده‌ "مرجع هوشمند تیهو" حائز رتبه نخست شد و جایزه چهارمیلیون تومانی را کسب کرد، ایده "پدالم" در سکوی دوم ایستاد و به رسم یادبود، جایزه نقدی سه میلیون تومانی از آن خود کرد و عناوین، "حصار فراصوتی" و "بازیابی سبز" به دلیل کسب امتیاز مشابه و یکسان به صورت مشترک در جایگاه سوم این رویداد قرار گرفتند.