زیر سیستم دانشجویی سیستم جامع دانشگاهی گلستان در دانشگاه سمنان ایجاد شد

۲۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۳ کد : ۱۱۸۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۸۳۷
دکتر مسعود نصیری معاون دانشجویی دانشگاه سمنان از خریداری و ایجاد زیر سیستم دانشجویی سیستم جامع دانشگاهی گلستان با هدف خودکار سازی فعالیت های دانشجویی در این دانشگاه خبر داد . به گزارش روابط عمومی وزارت...
دکتر مسعود نصیری معاون دانشجویی دانشگاه سمنان از خریداری و ایجاد زیر سیستم دانشجویی سیستم جامع دانشگاهی گلستان با هدف خودکار سازی فعالیت های دانشجویی در این دانشگاه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نصیری در این خصوص گفت : طراحی و پیاده سازی اولیه این سیستم فقط در بردارنده بخش آموزش بود که پس از آن بتدریج زیر سیستم های تسویه حساب دانشجویی، امور دانشجویی و خوابگاه ها نیز به آن اضافه شد .
وی افزود : زیر سیستم دانشجویی خود شامل زیر سیستم های خوابگاه ، وام ، کار دانشجویی و تشکل های دانشجویی است که به عنوان زیر سیستمی جدید پوشش دهنده بخشی از فعالیت های حوزه معاونت دانشجویی است .
معاون دانشجویی دانشگاه سمنان تصریح کرد: این سیستم برای اولین بار در دانشگاه سمنان و در فاز اول در بخش خوابگاه ، ثبت نام ، درخواست و واگذاری خوابگاههای ملکی و خودگردان و همچنین واریز مبالغ اینترنتی اجاره بها و ودیعه خوابگاه و در فاز دوم در بخش وام های دانشجویی ، ثبت نام و درخواست وام های تحصیلی و شهریه برای سهولت کار دانشجویان راه اندازی شده است .

( ۱ )