زنگ انقلاب در مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش نواخته شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۷ کد : ۱۱۸۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۹
همزمان با ورود تاریخی امام خمینی به کشور و آغاز دهه فجر، زنگ انقلاب با حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه های شهرستان تفرش "12 بهمن" در مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش نواخته شد. به گزارش روابط عمومی و...
همزمان با ورود تاریخی امام خمینی به کشور و آغاز دهه فجر، زنگ انقلاب با حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه های شهرستان تفرش  "12 بهمن" در مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام رسول ظرافت سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تفرش در این آیین گفت: امام خمینی (ره) با ورود تاریخی خود به میهن ضمن به لرزه در آوردن پایه های ظلم و جور با سخنرانی حماسی خود در بهشت زهرا نظام شاهنشاهی را ویران کردند.
وی افزود: ملت ایران نیز در 22 بهمن سال 57 با اتکا به روحیه ایمان و با درایت و مدیریت رهبری زمان انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.
 حجت الاسلام رسول ظرافت با بیان این که نواخته شدن زنگ انقلاب در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب،  فرصتی مناسب برای  تجدید میثاق با دستاوردهای انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا است تصریح کرد: حفظ استقلال نظام و آرمان های امام و شهدا ادامه دهنده راه شهدا و حفظ باورهای اسلامی و انقلابی ملت ایران در برابر هجمه نرم افزاری دشمن در عصر کنونی است.
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تفرش ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون ملت ایران در سایه پشتیبانی از ولایت فقیه و حفظ روحیه سلحشوری خود، ضمن دفاع نمودن از انقلاب در برابر توطئه های دشمن استقلال خود را حفظ کرده اند.
وی افزود: اکنون نیز مردم ایران ضمن تحمل نمودن تحریم ها و مشکلات اقتصادی در برابر دشمن اصلی خود یعنی امریکا که در صدد ایجاد روحیه وابستگی در ملت ایران است  با اتخاذ اقتصاد مقاومتی در برابر تحریم ها ی دشمن به پیروزی رسیده و به دشمنان نظام ثابت می کند که ملت ایران پیروز نهایی است.  
گفتنی است در پایان این مراسم دانشگاهیان شهرستان تفرش مزار شهدای گمنام دانشگاه تفرش را غبارروبی و گلباران  کردند.