رونمایی از طرح شرکت صافات انرژی یزد درنخستین جشنواره صنایع برتر استان یزد

۲۶ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۳ کد : ۱۱۷۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۳
درآیین افتتاحیه نخستین جشنواره صنایع برتر استان یزد، از طرح کفشک بال میل(bearing slide shoe) شرکت صافات انرژی، یکی از شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری یزد، با حضور جمعی از مسئولان رونمایی شد. ب...
درآیین افتتاحیه نخستین جشنواره صنایع برتر استان یزد، از طرح کفشک بال میل(bearing slide shoe) شرکت صافات انرژی، یکی از شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری یزد، با حضور  جمعی از مسئولان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، رضا جواد پور مدیرعامل شرکت صافات انرژی یزد با بیان اینکه این طرح یکی ازمحصولات دانش بنیان شرکت است، گفت: حساسیت این قطعه زمانی مشخص می شود که بدانیم 4 عدد ازین قطعات، تکیه گاه چرخش آسیاب 3000 تنی معدن هستند.
وی با اشاره به مزایای طرح کفشک بال میل(bearing slide shoe)، افزود: قیمت تمام شده این قطعه برای مشتری کمتر از نصف مشابه خارجی آن است که این امر از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و موجب ایجاد اشتغال نیروی مولد می شود.
جوادپور گفت: مدت ضمانت قطعات خارجی یک سال می باشد، این درحالی است که شرکت صافات انرژی یزد قطعات را 18 ماه ضمانت کرده و درصورت بروز هرگونه مشکل دراین مدت بلافاصله قطعه معیوب با قطعه  دیگر تعویض می شود.