رشد 20 درصدی پذیرش دانشجو دردانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۸ کد : ۱۱۶۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۸
دکترامین بهزادمهر رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از رشد 20درصدی پذیرش دانشجو جدیدالورود دراین دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتربهزادمهر با بیان اینکه ثبت‌نام ازدانشجوی...
دکترامین بهزادمهر رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از رشد 20درصدی پذیرش دانشجو جدیدالورود دراین دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتربهزادمهر با بیان اینکه ثبت‌نام ازدانشجویان جدیدالورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار درسال تحصیلی 95 - 94 به مدت پنج روز آغاز شد، گفت: بیش از800 نفر دانشجو در42 رشته تحصیلی درمقاطع کارشناسی- ارشد و دکترا ، این دانشگاه تخصصی را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده اند.
وی افزود: این ستاد با هشت کمیته تخصصی تشکیل و طی جلسات متعدد با بیش از 50 ساعت کار مفید و با حضور40 نیروی توانمند تمامی موارد موردنیاز دانشجویان رصد و اقدامات لازم برای آماده‌سازی این موارد صورت گرفت که ازاین جمله می‌توان به حضور نماینده بانک، دفتر پیشخوان دولت و فوریت‌های پزشکی به مدت پنج روز در محل ثبت‌نام از دانشجویان جدیدالورود اشاره کرد که این مهم پس از بررسی و نظرسنجی‌های صورت گرفته ازدانشجویان و خانواده‌های آنان با رضایت 98 درصدی همراه بوده است.
دکتربهزادمهر برنامه‌ریزی هدفمند و مشارکت دلسوزانه اعضای ستاد را مهم ترین عامل موفقیت این دانشگاه درکسب رضایت‌مندی بسیار بالای دانشجویان و خانواده‌های آنان عنوان کرد و گفت: بطور حتم همیاری و هدایت دانشجو دراولین مراحل ورود و ثبت‌نام می‌تواند دیدی باز و مثبت از مجموعه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در خاطر آن‌ها و خانواده های‌شان به یادگار بگذارد.