رسانه های گروهی، صداقت و درستی را در انتشار اخبار رعایت کنند

۱۲ آبان ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۵ کد : ۱۱۶۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۹۷
چهل و نهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مازندران با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضا در دفترمعاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.  &...
رسانه های گروهی، صداقت و درستی را در انتشار اخبار رعایت کنند

         چهل و نهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مازندران با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضا در دفترمعاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.

         به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی با اشاره به انتشار خبری نادرست از جانب یکی از سایت ها ی خبری در خصوص دانشگاه مازندران، رسانه های گروهی را به صداقت و درستی در انتشار اخبار دعوت کرد و گفت: همه ما در رفتارها و سخنانی که می گوییم مسئولیم و اگر صداقت و درستی در میان نباشد چیزی برای انسان باقی نمی ماند.

         دکتر اصغری آقمشهدی با بیان این مطلب که ما از انتقاد و پیشنهاد سازنده استقبال می کنیم، افزود: انتظارمان از همه دوستان انصاف و صداقت در همه شئون است و دانشگاه برابر منطق و صداقت رفتار کرده و از این پس نیز به همین روال عمل خواهد کرد و دروغ پراکنی های بعضی ها هم هیچ خللی بر اراده و منطق صحیح ما وارد نخواهد کرد.

         در ادامه جلسه، دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نیز ضمن ارایه گزارشی اجمالی از فعالیت های انجام شده و با تشکر از همه خیرین و دانشگاهیان که در امر برپایی مراسم محرم مشارکت مادی و معنوی داشتند گفت: بنای معاونت فرهنگی و اجتماعی این است که برپایی پاره ای از مجالس مذهبی را از حیطه دولتی و مخارج دانشگاه خارج و با همت و مشارکت علاقه مندان به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برگزار کنیم و در محرم امسال هم دوستان بسیاری همکاری کردند و ما این روند را ادامه خواهیم داد.

      همچنین در این جلسه تدوین آیین نامه شورای فرهنگی دانشکده ها مطرح و چند ماده و تبصره آن اصلاح شد.