راه اندازی طرح الکترونیکی نظرسنجی عملکرد یک ساله دولت در پارک علم و فناوری استان سمنان به مناسبت هفته دولت

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۶ کد : ۱۱۵۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۳
به مناسبت آغار هفته دولت طرح الکترونیکی نظرسنجی عملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید در پارک علم و فناوری استان سمنان راه اندازی شد. به گزارش روابط‌عمومی وزارت علوم، دکتر سیدمحمد اسماعیل جلالی رییس پارک عل...
به مناسبت آغار هفته دولت طرح الکترونیکی نظرسنجی عملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید در پارک علم و فناوری استان سمنان راه اندازی شد.
به گزارش روابط‌عمومی وزارت علوم، دکتر سیدمحمد اسماعیل جلالی رییس پارک علم و فناوری استان سمنان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت: هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیون ها تن از ملت خود را همراه دارد. لذا همراهى ملت با دولت و پشتیبانى آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود.
دکتر جلالی افزود: به همین مناسبت طرح نظرسنجی الکترونیکی عملکرد یک ساله دولت بر روی تارنمای این پارک قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: از همه کاربران تارنمای پارک به ویژه کارکنان پارک های علم و فناوری و اعضای شرکت ها و واحدهای فناور دعوت می کنیم تا در طرح نظرسنجی الکترونیکی ارزیابی عملکرد یک ساله دولت در حوزه های مختلف: آموزش عالی، بهداشت و درمان، سیاست خارجه، فرهنگ، اشتغال، کنترل رشد تورم و امید به زندگی شرکت نمایند.
گفتنی است  این طرح در آدرس الکترونیکی www.sstp.ir برای علاقمندان در دسترس می باشد.