راه اندازی 10 رشته میان رشته ای در دانشگاه صنعتی شریف

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۰ کد : ۱۱۵۴۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۷
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف از راه اندازی 10 رشته میان رشته ای در پردیس علوم و فناوری این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت تائید شورای گسترش آموزش عالی این رشته ها در مقطع تحصیلات تکمیلی راه انداز...
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف از راه اندازی 10 رشته میان رشته ای در پردیس علوم و فناوری این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت تائید شورای گسترش آموزش عالی این رشته ها در مقطع تحصیلات تکمیلی راه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد حسن سعیدی افزود: یکی از سیاست های راهبردی دانشگاه صنعتی شریف تقویت رشته های فرا رشته ای و میان رشته ای است.
وی ادامه داد: درحال حاضر 10 رشته، میان رشته ای و فرا رشته ای در دانشگاه تایید شده و با تصویب شورای گسترش آموزش عالی در مقطع تحصیلات تکمیلی پردیس علوم فناوری دانشگاه راه اندازی خواهد شد.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف همچنین افزود: مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی شریف با حضور مسئولان دانشگاه در سالن تربیت بدنی برگزار می‌شود.
وی افزود: در این مراسم از ستارگان شریف (نفرات برتر در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی هنری، کار آفرینی و ورزشی) و المپیادی‌ها و رتبه‌های برتر کنکور 93 که دانشگاه صنعتی شریف را برای ادامه تحصیل برگزیدند تقدیر خواهد شد.