رئیس و دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی منصوب شدند

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۳ کد : ۱۱۵۱۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۴۹
طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر حسین میرزایی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره، رئیس و دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب ش...
رئیس و دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی منصوب شدند
طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر حسین میرزایی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره، رئیس و دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ دکتر حسین میرزایی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در احکامی جداگانه دکتر مجید سرسنگی را به عنوان رئیس و امیرمهدی مرسلی را به عنوان دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب کرد.
در حکم دبیر جشنواره آمده است: «نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با جلب مشارکت و بهره‌مندی از نظرات ارزشمند استادان، نخبگان تئاتر دانشگاهی و دانشجویان گرامی تمام تلاش خود را در برگزاری مطلوب و شایسته جشنواره معمول داشته و در این امر خطیر موفق به تأئیدات الهی باشید.»
گفتنی است امیرمهدی مرسلی دانشجوی کارگردانی تئاتر دانشگاه سوره بوده و از جمله فعالیت‌های وی می‌توان به مدیریت بخش صحنه در شانزدهمین دوره جشنواره، مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی پانزدهمین دوره، مسئول هماهنگی بخش تئاتری‌های دوره چهاردهم و همکاری با سیزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اشاره کرد.
وی همچنین دبیری کانون تئاتر دانشگاه سوره را در کارنامه خود دارد.