رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم :امروز اسلام مرزهای فکری را فتح نموده است

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۲ کد : ۱۱۴۸۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۴۶
نشست مشترک دکتر رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ملایر در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه   این دانشگاه برگزارشد .  به گ...
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم :امروز اسلام مرزهای فکری را فتح نموده است
 نشست مشترک دکتر رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ملایر در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه   این دانشگاه برگزارشد .
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رضوان طلب دراین نشست با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه ملایر گفت: امروز اسلام مرزهای فکری را فتح کرده و به همین دلیل است که دشمنان به هراس افتاده و تبلیغات منفی علیه این دین به راه انداخته اند و سعی بر آن دارند تا اسلام را مساوی با خشونت نشان دهند، در حالیکه در قرآن بر نبود اجبار و اکراه در دین و لزوم رغبت در ایمان و ارزش تاکید و به صلح، فکر و اندیشه توصیه شده است.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: وقنی حق بیاید دیگر جایی برای باطل و تاریکی نمی ماند. ولی حق، کشورگشایی نمی کند . مرزهای اندیشه را تسخیر می کند و مراد حضرت امام (ره) که فرمودند ما می خواهیم انقلاب را به کشورهای دیگر صادر کنیم نیز همین است نه دخالت در امور کشورها یا حمله نظامی به آنها، ما می خواهیم پیام انقلاب صادر شود 
در ادامه  این نشست ،اعضای هیئت علمی دانشگاه ملایر به بیان پرسش های خود پرداختند و دکتر رضوان طلب نیز به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.
گفتنی است نشست هیئت رئیسه دانشگاه ملایر نیز با حضور دکتر رضوان طلب و هیئت همراه برگزار شد.