رئیس صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۱۴۶۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۵۸
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی مهندس ذوالفقار یزدان مهر را به سمت رئیس صندوق رفاه دانشجویان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب مهندس یزدان مهر آمده است: نظر ...
رئیس صندوق رفاه دانشجویان منصوب شد
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی مهندس ذوالفقار یزدان مهر را به سمت رئیس صندوق رفاه دانشجویان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب مهندس یزدان مهر آمده است:
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت رئیس صندوق رفاه دانشجویان منصوب می شوید.
از جناب‌عالی انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف صندوق رفاه را بر پایه قوانین، برنامه ها و جایگاه تشکیلاتی مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری روسای دانشگاهها و مدیران و کارکنان گرامی، نقشی شایسته در پشتیبانی از آرمان های اهداف نظام آموزش عالی ایفا نمایید.
مهندس ذوالفقار یزدان مهر دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بوده و پیش از این انتصاب مشاور دکتر فرهادی در امور شرکت ها و مجامع جمعیت هلال احمر و مدیر عامل صنایع هلال احمر ایران بوده است.
دکتر فرهادی همچنین در نامه دیگری از زحمات دکتر ناصر مطیعی ریاست قبلی صندوق رفاه دانشجویان تقدیر کرد.
گفتنی است باحکم معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر ناصر مطیعی به عنوان مشاور رئیس و مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان منصوب شد.

( ۲ )