رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آسیب‌شناسی وضعیت تغذیه دانشجویان خبر داد

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۱۴۵۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۴۸
مهندس ذوالفقار یزدا‌ن‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آسیب‌شناسی وضعیت تغذیه دانشجویان خبر داد و گفت: در بودجه سال 95، اختصاص 100 میلیارد تومان به دانشگاه‌ها برای ارتقای تغذیه دانشجویان دیده شده است....
مهندس ذوالفقار یزدا‌ن‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان از آسیب‌شناسی وضعیت تغذیه دانشجویان خبر داد و گفت: در بودجه سال 95، اختصاص 100 میلیارد تومان به دانشگاه‌ها برای ارتقای تغذیه دانشجویان دیده شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس یزدا‌ن‌مهر  با اعلام این خبر اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجویان در حال مطالعه و آسیب شناسی وضعیت تغذیه و سلف سرویس دانشگاه ها است تا بر اساس نتایج آن در جهت عدالت محوری، ارتقا و تنوع غذایی گام برداریم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: امسال مدلی از سوی صندوق رفاه دانشجویان درمورد تغذیه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داده شد و در بودجه سال 95 اختصاص 100 میلیارد تومان یارانه تغذیه به دانشگاه‌ها دیده شده است که چنانچه تصویب شود، این سازمان 100 میلیارد تومان در بخش ارتقای تغذیه و تنوع تغذیه به دانشگاه‌ها تخصیص می‌دهد.
وی در خاتمه تصریح کرد: صندوق رفاه دانشجویان سعی می‌کند از محل درآمدهای اختصاصی در بحث تبدیل آشپزخانه‌های سنتی به صنعتی، کمک به زیرساخت‌ها و حرکت به سمت تنوع و ارتقای کیفیت تغذیه دانشجویان حرکت کند.