رئیس سازمان امور دانشجویان: با تعامل و همکاری می توانیم تحولی را در آینده ورزش دانشجویی شاهد باشیم

۲۳ تیر ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۵ کد : ۱۱۴۲۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۸۹
آئین معارفه دکتر محمد پورکیانی به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در محل این فدراسیون برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، م...
آئین معارفه دکتر محمد پورکیانی به عنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در محل این فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  مراسم معارفه سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان ، دکتر مهرزاد حمیدی رئیس سابق ، دکترمحمد پورکیانی سرپرست جدید فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، دکتر قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی ،مسئولین ورزش دانشگاهی و مدیران بخش های مختلف آموزش عالی  در محل فدراسیون برگزار شد .
در این مراسم دکتر صدیقی در سخنانی اظهار داشت : در حوزه ورزش دانشگاهی با سه بازوی ورزش دانشگاهی یعنی پژوهشگاه تربیت بدنی، مدیریت تربیت بدنی و فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با تعامل و همکاری می توانیم تحولی را در آینده ورزش دانشجویی شاهد باشیم و تمامی بخش های زیر مجموعه آموزش عالی باید با یکدیگر در تعامل باشند تا کارها در این بخش به نحوه شایسته پیش رود.
رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر مهرزاد حمیدی را یکی از مدیران پیشین و با تجربه و یکی از بازوان پرتوان سازمان دانشجویی قلمداد کرد و گفت : مطمئنا تجربه ایشان برای توسعه ورزش دانشگاهی همواره در اختیار آموزش عالی قرار خواهد گرفت. 
وی افزود: فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی باید در اعزام های برون مرزی خود هدفمند عمل کند تاشایسته ترین افراد برای کسب موفقیت وافتخار آفرینی به رویدادهای برون مرزی اعزام شوند.
رئیس سابق فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز اظهار داشت : از سال 75 که مقدمات راه اندازی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی آغاز شد، در این فدراسیون ایفای نقش کرده و همچنان هر کمکی بتوانم برای موفقیت ورزش دانشگاهی کشور انجام خواهم داد.
مهرزاد حمیدی با اشاره به وقفه شش ساله در فعالیت های این فدراسیون ، افزود: حدود 18 ماه پیش بار دیگر مدیریت این فدراسیون را به عهده گرفتم و اقدامات مهمی از جمله برگزاری انتخابات ، تعیین ردیف بودجه ، سروسامان دادن به نیروی انسانی و گشایش حساب مالی فدراسیون از مهم ترین دستاوردهای ما در این مدت بوده است.
محمد پورکیانی سرپرست جدید فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز با قدردانی از زحمات مهرزاد حمیدی اظهار داشت : دکتر حمیدی از جمله مدیران عمل گرا در ورزش است و امیدوارم بتوانیم راهی که وی آغاز کرده با موفقیت ادامه دهیم .
وی افزود: امیدوارم درفرصت تعیین شده (سه ماه ) انتخابات آزادانه و منصفانه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی را برگزار کنیم .
پورکیانی تصریح کرد: افراد دانشگاهی ثابت کرده اند که علاوه بر تئوری در مقام عمل نیز مدیران موفقی هستند.
وی گفت: سال های گذشته متاسفانه فعالیت های فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی تنها به اعزام ها ختم می شد و تصمیم گیری های اساسی مغفول مانده بود.
سرپرست فدراسیون ورزش های دانشگاهی اظهارامیدواری کردکه حرکت شروع شده از 18 ماه قبل برای موفقیت این حوزه از ورزش ادامه یابد.
گفتنی است در این مراسم که در محل فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد از زحمات مهرزاد حمیدی قدردانی و محمد پورکیانی به عنوان سرپرست جدید معرفی شد.