رئیس سازمان امور دانشجویان :تیم اعزامی به مسابقات کره جنوبی بیشترین مدال تاریخ ورزش دانشگاهی ایران را کسب کرد

۲۲ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۶ کد : ۱۱۴۲۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۰۰
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت : تیم اعزامی به مسابقات یونیورسیاد 2015 کره جنوبی با کسب 15 مدال  بیشترین مدال تاریخ ورزش دانشگاهی ایران را بدست آورد.به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
رئیس سازمان امور دانشجویان :تیم اعزامی به مسابقات کره جنوبی بیشترین مدال تاریخ ورزش دانشگاهی ایران را کسب کرد
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت : تیم اعزامی به مسابقات یونیورسیاد 2015 کره جنوبی با کسب 15 مدال  بیشترین مدال تاریخ ورزش دانشگاهی ایران را بدست آورد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مجتبی صدیقی اظهار داشت : کاروان ورزش دانشجویی ایران  در این  دوره از مسابقات ،7مدال طلا،2 مدال نقره و 6 مدال برنز کسب کرد که در زمینه کسب مدال طلا نیز بهترین عملکرد را در تاریخ ورزش دانشگاهی ایران داشته است.
وی افزود : تیم دانشجویان ایران در بین 144کشور شرکت کننده در این مسابقات در جایگاه هشتم دنیا قرار گرفت که 8 مدال از مجموع 15 مدال تیم ایران توسط دختران دانشجوی شرکت کننده در مسابقات  کسب شده است که این افتخار در تاریخ ورزش دانشجویی ایران بی سابقه است.
دکتر صدیقی در پایان از همه ورزشکاران ،مربیان ، عوامل اجرایی ، مسئولان مربوطه در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، سازمان امور دانشجویان و فدراسیون ورزش های دانشگاهی قدردانی کرده و ابرازامید واری کرد با برنامه ریزی بهتر در مسابقات آتی جایگاه بالاتری را کسب کنیم.