رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز معرفی شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۰ کد : ۱۱۴۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۶۲۰
مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز با حضور رئیس، معاونان، مدیران و جمعی از استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.        &...
مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز با حضور رئیس، معاونان، مدیران و جمعی از استادان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.
            به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، رئیس دانشگاه تبریز در این مراسم با تاکید بر اینکه این گونه آیین ها مراسم تودیع و معارفه نیست زیرا کسی از مجموعه دانشگاه جدا نمی شود، بلکه این نوع مراسم بیشتر به منظور تکریم از تلاش ها و زحمات مدیر قبلی و معرفی مسئول جدید بوده است، تصریح کرد: کارهای اجرایی همیشه سختی های خودش را دارد که ضروری است از استادانی که در کنار فعالیت های علمی و پژوهشی کارهای اجرایی این دانشگاه را قبول می کنند قدردانی شود.
           دکتر محمدرضا پورمحمدی در ادامه یادآور شد: انتخاب روسای دانشکده ها در هر دانشکده بر اساس شایسته سالاری و با رای مستقیم اعضای هیئت علمی آن دانشکده انتخاب می شوند.
وی افزود: بر اساس همین شایسته  سالاری و خرد جمعی کارهای بزرگی برای ارتقای همه جانبه دانشگاه صورت گرفته که از نمونه بارز این دستاوردها، می توان به قرارگرفتن این دانشگاه در بین پنج دانشگاه برتر کشور اشاره کرد.
به گفته وی همچنین13 دانشگاه از ایران در جمع دانشگاه‌های تاثیرگذار جهان قرار دارند، که رتبه چهارم متعلق به دانشگاه تبریز است که همه در سایه تلاش دانشگاهیان و با ایجاد وحدت، برادری و انسجام در امور بدست آمده است.
گفتنی است در این آیین دکتر حسین جباری خامنه به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم ریاضی معرفی و از تلاش های دکتر غلامرضا حجتی، رئیس سابق این دانشکده قدردانی شد.( ۵ )