رئیس دانشکده ادبیات و تمدن دانشگاه سوربن؛ سخنران پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۰ کد : ۱۱۴۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۹
رئیس دانشکده ادبیات و تمدن دانشگاه سوربن در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی از این مرکز علمی بازدید و در نشستی علمی سخنرانی می کند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر برنارد فرانکو در نشستی علمی ...
رئیس دانشکده ادبیات و تمدن دانشگاه سوربن در پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی از این مرکز علمی بازدید و در نشستی علمی سخنرانی می کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر برنارد فرانکو در نشستی علمی با عنوان « میان رشته ای و انسان گرایی ادبیات تطبیقی» سخنرانی می کند و در این نشست دکتر احمد شاکری، دانش آموخته رشته ادبیات تطبیقی از دانشگاه لیموژ فرانسه درباره مطالعات میان فرهنگی و ادبیات صحبت خواهد کرد.
این نشست در سالن اجتماعات پژوهشکده به نشانی خیابان پاسداران، خیابان شهید مومن نژاد (گلستان اول)، شماره 124 پذیرای عموم علاقه مندان است.
گفتنی است فرانکو در سال 1992 در رشته ادبیات فرانسه و تطبیقی در حوزه تئاترشناسی از دانشگاه سوربن پاریس فارغ التحصیل شده است و علاوه بر دوره های پژوهشی بلند مدت در کشورهایی چون آلمان، آمریکا، اسپانیا، انگلستان و امارات متحده عربی، مدیریت مجموعه «چشم انداز مطالعات تطبیقی» در انتشارات گارنیه را در کارنامه علمی خود دارد و « خاستگاه رمان مدرن» از آخرین آثار اوست.

( ۱ )