رئیس دانشگاه یاسوج: رفتن به سمت دانشگاه‌های نسل سوم از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت علوم است

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۶:۴۴ کد : ۱۱۳۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۵
دکتر محمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج گفت: تغییرات در حوزه های آموزشی و رفتن به سمت دانشگاه‌های نسل سوم از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت علوم است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رحیمی در جمع مدیرا...
رئیس دانشگاه یاسوج: رفتن به سمت دانشگاه‌های نسل سوم از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت علوم است
دکتر محمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج گفت: تغییرات در حوزه های آموزشی و رفتن به سمت دانشگاه‌های نسل سوم از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت علوم است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رحیمی در جمع مدیران آموزشی دانشکده‌های دانشگاه یاسوج افزود: ابزارهای لازم برای کیفی سازی آموزش در دانشگاه‌ها و از جمله دانشگاه یاسوج اندیشیده شده است.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود افزایش فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی را فرصتی برای کیفی سازی دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: وجود نیروهای قوی و کیفی، توانایی یک مجموعه را تبلیغ می کند.
دکتر رحیمی با بیان اینکه ساختار علمی دانشگاه باید قدرتمند باشد، ابراز داشت: نگرش اعضای هیئت علمی باید به سمت فعالیت‌های کارآفرینی و ایجاد شغل سوق داده شود.
رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه در برخی رشته‌های دانشگاه با بحران عدم استقبال مواجه هستیم، اظهار داشت: اگر فکری نشود این عدم استقبال، در آینده دامن رشته‌های پرطرفداری نظیر مهندسی را نیز می گیرد.
وی در پایان از مدیران آموزشی خواست تا راهکارهای خود را برای ارتقا کیفیت آموزش در دانشگاه ارائه دهند.