رئیس دانشگاه یاسوج: از فعالیت های دانشجویی حمایت می کنیم

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۳ کد : ۱۱۳۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۶
دکترمحمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج گفت: از همه فعالیت های دانشجویی حمایت می کنیم. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتررحیمی در نشست مشورتی با تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی دانشگاه یاسوج با اشا...
دکترمحمودرضا رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج گفت: از همه فعالیت های دانشجویی حمایت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتررحیمی در نشست مشورتی با تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی دانشگاه یاسوج با اشاره به فعالیت های دانشجویی گفت: کارکردن دانشجویان در دانشگاه به صورت مشتاقانه و اختیار همراه بوده و با همین دیدگاه نیز می توان بر مشکلات فایق آمد.
وی افزود: پیگیری بودن برای گرفتن خدمات مختلف از مسئولان دانشگاه امر پسندیده ای است اما دراین بین نیز باید حرمت ها نیز حفظ شود.
رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه باید ابزارهای مختلف را برای نیل به نتیجه باید به کار گرفت اذعان داشت: فرصت سوزی در بین دانشجویان همیشه بوده و از فرصت ها باید در وقت مغتنم آن استفاده کرد.
دکتررحیمی فعالیت مهم انجمن های علمی را تولید علم و پژوهش خواند و تصریح کرد: اگر خروجی انجمن های علمی درجهت پژوهش و تولید فناوری نباشد نمی توانند موفقیت چندانی بدست بیاورند.
وی با بیان اینکه سیاست های وزارت علوم حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم است، افزود: دربین اساتید نسل اول و دوم موضوع ایجاد ثروت و درآمد از پژوهش نهادینه نشده بود اما شما دانشجویان باید با درک موضوع، از علم خود تولید ثروت و درآمد کنید
رئیس دانشگاه یاسوج بار دیگر حمایت از فعالیت های دانشجویی را یادآورشد و درپایان گفت: از طرح های دانشجویی که بتوان از آن ثبت اختراع و یا تولید فناوری شود حمایت ویژه و جدی می شود.
گفتنی است دراین نشست نمایندگان تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی مسائل و دغدغه های خود را با مسئولان دانشگاه درمیان گذاشتند و خواستار مرتفع شدن مشکلات درمسیر فعالیت های دانشجویی شدند.