رئیس دانشگاه یاسوج :مصالح نوین ، امنیت و مقاومت ساخت و سازها را بیشتر می‌کند

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۰ کد : ۱۱۳۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۵
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: در برهه زمانی کنونی و با ازدیاد ساخت و سازها باید به دنبال سازه‌های نوین با استفاده از مصالح نوین باشیم تا امنیت و مقاومت در ساخت و سازها بیشتر شود.به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
رئیس دانشگاه یاسوج :مصالح نوین ، امنیت و مقاومت ساخت و سازها را بیشتر می‌کند
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: در برهه زمانی کنونی و با ازدیاد ساخت و سازها باید به دنبال سازه‌های نوین با استفاده از مصالح نوین باشیم تا امنیت و مقاومت در ساخت و سازها بیشتر شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمودرضا رحیمی در آئین افتتاحیه کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران با قدردانی از برگزارکنندگان این کنفرانس اظهار داشت: دانشگاه یاسوج آمادگی برگزاری چنین برنامه‌هایی را دارد.
رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: کنفرانس ملی مصالح و سازه‌ها برنامه علمی خوب و اثرگذاری است که آثار خوبی در استان بر جای خواهد گذاشت.
دکتر رحیمی بیان داشت: در دانشگاه یاسوج از تشکیل تیم‌های تحقیقاتی حمایت می‌کنیم چرا که معتقدیم از مهم‌ترین راه‌های توسعه و پیشرفت استان توجه به تحقیق و پژوهش و استفاده کاربردی از این پژوهش‌هاست.
در این مراسم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در سخنانی گفت: تلاش ها، اقدام ها و پیگیری های مسئولان دانشگاه یاسوج برای برگزاری این کنفرانس و همایش ملی قابل تقدیر است.
دکتر موسی خادمی با مهم دانستن بخش مسکن و مسائل و موضوع های مرتبط با آن از جمله مصالح ساختمانی و سازه ها بیان داشت: برگزاری این کنفرانس و همایش ملی می تواند تحول چشمگیری در استفاده مطلوب تر از انواع مصالح ساختمانی و سازه های جدید در ساخت و سازها و اجرای طرح های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد کند.
دکترخادمی اظهار کرد: برگزاری این کنفرانس و همایش ملی کمک بسزایی به مقاوم سازی و اجرای سریع تر و ارزان تر ساخت و سازها و پروژه های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد خواهد کرد.
وی افزود: از مسئولان دانشگاه یاسوج انتظار می رود در صورت امکان برگزاری اینگونه کنفرانس ها و همایش های ملی در یاسوج و یا سایر شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به طور مستمر تداوم یابد.
وی در پایان گفت: دانشجویان رشته عمران دانشگاه یاسوج برگزاری این کنفرانس و همایش ملی را فرصتی مناسب برای ارتقای سطح دانش و آگاهی خود دانسته و استفاده بهینه ای از آن کنند.