رئیس دانشگاه کاشان: سال همدلی و همزبانی دولت و ملت را قدر بدانیم

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۲ کد : ۱۱۳۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۰
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان گفت: سال همدلی و همزبانی دولت و ملت را قدر بدانیم. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زراعت با اشاره به اینکه، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری سال 94 به نام سال ه...
دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان گفت: سال همدلی و همزبانی دولت و ملت را قدر بدانیم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زراعت با اشاره به اینکه، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری سال 94 به نام سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده است، این اقدام دوراندیشانه را به مانند دیگر نامگذاری ها و فرامین معظم له باید مغتنم دانست و افزود: آحاد دولتمردان برای تحقق آن و همدلی و همراهی با مردم شریف ایران، این ولی نعمتان انقلاب اسلامی گام بردارند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه بهار امسال با همین اتحاد همدلانه و در پرتو زحمات مکرر و مستمر سفیران پرافتخار ایران اسلامی در مذاکرات هسته ای به مبارکی آغاز شد و انشاءالله با همراهی ملت فهیم ایران با برنامه های اصولی، مدبرانه و عالمانه دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و توسعه ای شاهد شکوفه های بهاری در تمام فصول این سالِ خرم و پرنشاط خواهیم بود.
دکتر زراعت خاطرنشان کرد: به جا و سزاست با شکرگزاری به درگاه خدای سبحان به واسطه همه الطاف و عنایاتش، موهبت مغتنم زندگی در این زیست بوم کهن را با همه اقتدار و بزرگی، وسعت و نعمت و فرهیختگان و دانشی مردانش قدر بدانیم و با همه دل، از توجه و تدبر راهگشای رهبر معظم انقلاب در نامگذاری این سالِ پربار سپاس‌مندی داشته باشیم. 
وی افزود: جامعه دانشگاهی کاشان تمامی تلاش خود را در اجرایی شدن این شعار خردمندانه بکار گرفته، نقش خود را در همدلی و همزبانی ملت و دولت ایفا خواهد کرد.
رئیس دانشگاه کاشان در خاتمه اظهار داشت: انشاءالله همه ما تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) در سربلندی و برازندگی میهن اسلامی گام برداشته، توفیق یارمان باشد تا شاهد تحقق و تجلی واقعی همدلی و همزبانی آحاد ملت و دولت باشیم.