رئیس دانشگاه کاشان: بازنشستگی دوران جبران کمبودها و کاستی‌‌های زندگی است

۲۰ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۱۳۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۷
رئیس دانشگاه کاشان در جمع کارکنان بازنشسته دانشگاه کاشان گفت: بازنشستگی دوران جبران کمبودها و کاستی‌‌های زندگی است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، دکتر زراعت دوران بازنشستگی را فرصتی مناسب برای ان...
رئیس دانشگاه کاشان در جمع کارکنان بازنشسته دانشگاه کاشان گفت: بازنشستگی دوران جبران کمبودها و کاستی‌‌های زندگی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، دکتر زراعت دوران بازنشستگی را فرصتی مناسب برای انسان‌ها دانست و اظهار داشت: بازنشستگان، گنجینه‌های سرشار از تجربه و تخصص هستند و می‌توانند با برخورداری از تجربه‌های کاری خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است به جامعه خدمات مفیدی ارائه دهند.
وی مدیریت در امور را به افراد بازنشسته تاکید کرد و افزود:  دوران بازنشستگی به عنوان دوران تداوم رشد و تکامل فرد است و شما افراد می توانید دوران میان سالی و بازنشستگی خود را با یک برنامه ریزی دقیق و منظم به زیباترین بخش زندگی تان تبدیل کنید.
دکتر زراعت با اشاره به اینکه بازنشستگی آغاز فصل جدیدی از زندگی است تاکید کرد:  روابط اجتماعی‌تان را حفظ کنید و به نیازهای عاطفی‌تان توجه کنید و راه‌های جدیدی برای رسیدن به سوی کمال پیدا کنید.
رئیس دانشگاه کاشان با بیان اینکه برخی افراد دوران بازنشستگی را دوران افسردگی، اضطراب و نگرانی و از دست دادن اعتماد به نفس می‌دانند افزود: این موارد عوارض عدم مدیریت دوران بازنشستگی است که باید با مدیریت درست  سعی کنید اوقات بیشتری را در خدمت خانواده باشید،  نشاط و شادابی در دوران بازنشستگی، امید بیشتر به کار و تلاش و آینده را درجوانان ایجاد می‌کند.
در ادامه معاون اداری مالی دانشگاه کاشان با اشاره به نگاه مثبت دانشگاه به تعامل با بازنشتگان خاطر نشان کرد: بررسی های لازم برای ارتباط بیشتر و موثر تر با همکاران بازنشسته صورت می‌گیرید.
گفتنی است در این مراسم که به همت اداره رفاه کارکنان دانشگاه  برگزار شد از یکصد نفر از بازنشستگان دانشگاه کاشان تجلیل شد و ذکر نقطه نظرات و دیدگاه‌ها ،خاطره گویی و شعر خوانی بازنشستگان از دیگر برنامه های این مراسم بود.