رئیس دانشگاه ولایت : در آینده ای نزدیک ایرانشهر به یکی از بزرگترین شهر های دانشگاهی منطقه تبدیل خواهد شد

۲۸ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۱۳۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۴
جلسه هم اندیشی دانشگاهیان و نخبگان ، هنرمندان و فرهنگیان و جوانان شهرستان ایرانشهر با حضور مهندس جمشیدی نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استاندارو دکتر رضایی رئیس دانشگاه ولایت در محل مجتمع فرهنگی و هنری ...
جلسه هم اندیشی دانشگاهیان و نخبگان ، هنرمندان و فرهنگیان و جوانان شهرستان ایرانشهر با حضور مهندس جمشیدی نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استاندارو دکتر رضایی رئیس دانشگاه ولایت در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر رضایی رئیس دانشگاه ولایت ایرانشهر رشد فضاهای علمی و آموزشی شهرستان ایرانشهر را مثبت ارزیابی و بر ضرورت حمایت از دانشگاه ها تاکید کرد.
وی که به نمایندگی از روسای دانشگاه های شهرستان ایرانشهر سخنرانی می کرد به ارائه آمار تعداد دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های ایرانشهرپرداخت و گفت : با توجهات ویژه دولت تدبیر و امید ، در آینده ای نزدیک ایرانشهر به یکی از بزرگترین شهر های دانشگاهی منطقه تبدل خواهد شد.
دکتر رضایی ضمن معرفی پروژه های متعدد انجام گرفته در دانشگاه ولایت افزود: به جدیت به دنبال تصویب و جذب اعتبار برای پروژه های عظیم عمرانی و آموزشی هستیم و این کار هر چند که بسیار مشکل است اما با تدبیر ودرایت مسئولان دولت به زودی اجرایی خواهد شد.
وی با برشمردن پروژه های مصوب دولت در خصوص عمران و آبادانی ایرانشهر ابراز امیدواری کرد که بزودی شاهد عملیاتی شدن آنها باشیم .