رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای بر تلاش مضاعف جهت ارتقای این دانشگاه تأکید کرد

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۱ کد : ۱۱۳۳۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۸
دکتر مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار با معاونان، مدیران و کارکنان این دانشگاه ضمن تبریک سال جدید، از تلاش ها و زحمات همه کارکنان که منجر به موفقیت این دانشگاه شده تشکر و اظهار امیدوا ...
دکتر مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار با معاونان، مدیران و کارکنان این دانشگاه ضمن تبریک سال جدید، از تلاش ها و زحمات همه کارکنان که منجر به موفقیت این دانشگاه شده تشکر و اظهار امیدواری کرد که  سال 95 برای ارتقای دانشگاه  تلاش ها مضاعف شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر شفیعی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خواستار این شد که تلاش ها مضاعف شود و فعالیت ها در راستای منویات ایشان پیش برود.
وی در روز نخست کاری سال جدید با بیان اینکه باید دست در دست هم دانشگاه را به جایگاه اصلی خود برسانیم افزود: امیدوارم بعد از دو هفته استراحت و انرژی مضاعف، در سال جدید در بحث آموزش به صورت جدی‌تر و در بحث حل معضل بیکاری در جامعه بتوانیم کاری انجام دهیم.
دکتر شفیعی با بیان اینکه باید کار را به معنی واقعی انجام دهیم، افزود: ما در سال جدید باید نسبت به سال  پیش تغییراتی در  کارهای مان  داشته باشیم و تلاش مان را بیشتر کنیم، به طور مثال  اگر می گوییم چند درصد از دانشجویان این دانشگاه  وارد بازار کار می شوند و بیکار نیستند، شعار نباشد و به صورت عملی در جامعه دیده شود.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به دیدگاه  حضرت علی(ع) در مورد کار اشاره کرد و گفت: حضرت علی (ع) ضمن دفاع از اصول و موازین دین مبین اسلام از کار و تلاش در مسیر احیا و آبادانی جامعه دریغ نکرد و در مدت خلافت خویش نیز از کار غافل نشد بلکه کار را راز نشاط و سلامتی هر فرد می دانست.
گفتنی است در پایان مدیران و معاونان هربخش گزارش کوتاهی از عملکرد سال گذشته حوزه خود و برنامه های سال جدید را به رئیس دانشگاه  فنی و حرفه ای ارائه کردند.