رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه: برای کسب موفقیت در زندگی داشتن چهارچوب درست و هدف لازم است

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۸ کد : ۱۱۳۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۵
دانش آموختگان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر(سخت فزار) ورودی 90 دانشگاه صنعتی کرمانشاه، آیین فارغ التحصیلی خود را با حضور مسئولان و جمعی از اس...
دانش آموختگان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر(سخت فزار) ورودی 90 دانشگاه صنعتی کرمانشاه، آیین فارغ التحصیلی خود را با حضور مسئولان و جمعی از اساتید این دانشگاه، دردانشگاه صنعتی کرمانشاه جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترعلی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه دراین مراسم، با اشاره به موفقیت های اخیر دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه درآزمون کارشناسی ارشد، گفت: خروجی های موفق این دانشگاه چه دربخش آموزش و چه دربخش پژوهش نشان می دهد که درحال حاضر ما به لحاظ مرتبه علمی در جایگاهی بالاتر ازمیانگین علمی دانشگاه های کشور قرارداریم و هیچگاه کاستی ها مانع از پیشرفت های علمی ما نشده است.
وی ضمن تبریک فارغ التحصیلی به دانشجویان و والدین آن ها، خطاب به دانشجویان، افزود: داشتن یک چارچوب منسجم و دقیق و متشکل از تعالی، خدمت، خانواده و خود فرد و حرکت به سمت خدمت رسانی به خلق خدا و جامعه در این ساختار می تواند آن ها را به سمت کمال و تعالی برساند.
دکتراختری درپایان ضمن توصیه به پرورش استعدادها و داشتن خلاقیت درانجام کارها برای موفقیت در بازار کار کنونی، دانشجویان را به داشتن یک استراتژی شغلی مناسب و تأسیس شرکت های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت های موجود دربخش خصوصی تشویق کرد.