رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل: بزرگ ترین هدف انقلاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۴ کد : ۱۱۲۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۵
دکترواثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: بزرگترین هدف انقلاب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و همه آحاد مردم باید در راستای اعتلای این اهداف گام بردارند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم...
دکترواثقی امیری رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: بزرگترین هدف انقلاب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و همه آحاد مردم باید در راستای اعتلای این اهداف گام بردارند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در دومین روز گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، رئیس، قائم مقام رئیس، معاونان و جمعی از اساتید و کارمندان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، مزار شهدای روستای قراخیل را گلباران و با آرمان های انقلاب، امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
دکتر واثقی امیری ضمن تشکر و قدردانی ازخانواده های معظم شهدای قراخیل و عرض تبریک ایام ا... دهه فجر با اهدای درود و سلام به روح پر فتوح امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب گفت: این ایام یادآور دلاورمردی ها و جانفشانی هایی است که رهبری آن را معمار کبیرانقلاب برعهده داشتند و ما هر چه از امنیت، آرامش، استقلال و آزادی داریم مدیون خون شهدا هستیم.
رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: شور، شعور، یکپارچگی و وحدت درایام دهه فجر موج می زد و همه ملت متحد و یکپارچه با رهبری واحد به دنبال یک هدف و آرمان بودند.
دکترواثقی امیری گفت: بزرگترین هدف انقلاب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود و همه آحاد مردم باید در راستای اعتلای این اهداف گام بردارند.
وی افزود: امروز لازم است درهمه حوزه ها وحدت کلمه داشته باشیم، درمنافع ملی، مسائل جزئی و سلیقه ای را کنار بگذاریم تا بتوانیم نقشه های شوم دشمن را خنثی کنیم.