رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود:موفقیت های دانشگاه حاصل تلاش همه دانشگاهیان است

۰۹ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۲ کد : ۱۱۲۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۶
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود در نشستی از تلاش های همه مدیران این دانشگاه در بخش های مختلف تقدیر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد مهدی فاتح درنشستی با مدیران و معاونان خود که در سالن کوثر ا...
رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود:موفقیت های دانشگاه حاصل تلاش همه دانشگاهیان است
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود در نشستی از تلاش های همه مدیران این دانشگاه در بخش های مختلف تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد مهدی فاتح درنشستی با مدیران و معاونان خود که در سالن کوثر این دانشگاه برگزار شد در سخنانی گفت: رسم هر ایرانی است که از تلاش های دیگران تقدیر می کند زیرا قدرشناسی از نیکوکاران کارهای نیک را رواج می دهد.
وی با ابراز خرسندی از فعالیت های خوب انجام شده در بخش های مختلف دانشگاه طی یک سال گذشته اظهار داشت: باید با مطالعه، برنامه ریزی و مشورت نواقص را رفع و نقاط قوت را  بالا ببریم تا ان شاء الله در سال جدید صفحه بهتری را ورق بزنیم.
دکتر فاتح با بیان اینکه با همدلی و همکاری همه مجموعه توانستیم دانشگاه را صنعتی کنیم تصریح کرد: متاسفانه در زمانی که دانشگاه صنعتی نبوده در رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از جایگاه ششم در بین دانشگاه های صنعتی کشور به هفتم تنزل داشتیم.
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: با روحیه ای که در شماها سراغ دارم و با سازمانی که به مجموعه می دهید ان شاء الله در سال های بعد رتبه خود را بهتر و جایگاهی که شایسته دانشگاه است را بدست آوریم.
وی افزود: سال گذشته به خاطر افزایش بودجه فعالیت های ما 80 درصد رشد را در مقایسه با سال قبل داشته است و این موفقیت ها با تلاش همه دانشگاهیان حاصل شده است.
دکتر فاتح گفت: در طی سال 94 هر یک از مدیران دانشگاه، یک رسانه فعال بودند که با تبلیغات خوب از دانشگاه، این مجموعه را آن طور که شایسته است به بیرون معرفی کردند.
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود با تقدیر از تلاش های و موفقیت های خوب دکتر عطایی در مدت تصدی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی برای دکتر گودرزی آرزوی موفقیت کرد.
وی همچنین از فعالیت های گسترده معاونت پژوهشی دانشگاه طی سال جاری از جمله بستن 15 قرارداد و شش تفاهم نامه همکاری با شرکت ها و سازمان های بزرگ و تجهیز آزمایشگاه ها  و طرح های ارتباط با صنعت تقدیر کرد.
دکتر فاتح تصریح کرد: معاونت دانشجویی دانشگاه نیز با تلاش مضاعف کارهای سنگین حوزه دانشجویی را به خوبی انجام داده و به پشتوانه این معاونت در دفترچه کنکور آورده ایم که به همه دانشجویان جدید خوابگاه تعلق می گیرد.
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود با تقدیر از معاونت مالی و اداری دانشگاه گفت: با تلاش و جدیت این مجموعه سال 94 را در حالی به پایان بردیم که کل بودجه به خوبی هزینه شده و به کسی بدهکار نیستیم.
وی همکاری معاونت فرهنگی و نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در این دانشگاه را تحسین کرد و اظهار داشت: با همکاری این دو مجموعه خوشبختانه فعالیت های فرهنگی در داخل دانشگاه با لطافت خوبی انجام می شود و حداقل تنش را در لایه های مختلف احساس می کنیم.
دکتر فاتح گفت: با تلاش واحد روابط عمومی علاوه بر انعکاس بیش از 600 خبر از فعالیت های حوزه های مختلف بر روی وب سایت دانشگاه و همچنین نشریات محلی، سراسری و خبرگزاری ها و چندین نشست با اصحاب رسانه، برگزاری مراسم های مختلف از جمله تقدیر از کارمندان، کارگران، بازنشتگان، پژوهشگران برتر و غیره به خوبی انجام شده است.
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود با برشمردن برگزاری مناسبت های مختلف طی سال در این دانشگاه و با بیان اینکه خوشبختانه هیچ مناسبتی را از دست نداده ایم افزود: انسان یک موجود پرانرژی است و تکریم و قدردانی از تلاش های وی باعث می شود که کل انرژی خود را جهت پیشبرد اهداف آزاد کند.
وی همچنین با برشمردن اقدامات عمرانی انجام شده در دانشگاه از جمله توسعه فضای سبز دانشگاه تحت عنوان باغ ایرانی، ساختمان دانشکده کشاورزی، مکانیک و مواد، برق، مجموعه ورزشی، ساختمان کتابخانه، تکمیل و تجهیز سالن غذاخوری، خوابگاه پسران و مرکز رایانه را مدیون تلاش های مهندس صادقی و تیم آنها عنوان کرد.
وی در پایان از تلاش های همه روسای دانشکده ها، هیئت امنای دانشگاه، مدیران ستادی، کارکنان بخش های مختلف دانشگاه تشکر و سالی سرشار از خیر و برکت را برای همه آرزو کرد.
گفتنی است در پایان این نشست هر یک از معاونان گزارش عملکرد یک ساله خود را ارائه دادند.