رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود: تربیت بدنی از رشته های هدف دانشگاه است

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۱۲۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۴۷
هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شاهرود در یازدهمین نشست دوره ای خود با مسئولان دانشکده تربیت بدنی دیدارکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فاتح رییس دانشگاه صنعتی شاهرود دراین نشست گفت : دانشکده تربیت ...
هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شاهرود در یازدهمین نشست دوره ای خود با مسئولان دانشکده تربیت بدنی دیدارکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فاتح رییس دانشگاه صنعتی شاهرود دراین نشست گفت : دانشکده تربیت بدنی با کسب عناوین برتر ورزشی باعث می شود که اسم این دانشگاه مطرح و جایگاه آن ارتقا یابد.
دکترفاتح با تاکید بر جذب هیئت علمی و گرفتن رشته های جدید دراین دانشکده گفت: مانعی جهت کارکردن و نگرانی برای آینده وجود ندارد و باید همه با  قدرت، فعالیت تحقیقاتی و تدریس خود را جلو ببریم.
رییس دانشگاه صنعتی شاهرود با بیان اینکه تربیت بدنی از رشته های هدف دانشگاه است، گفت: ما به دنبال توسعه فضاهای ورزشی در محل پردیس های آموزشی و مجموعه آموزشی دهملا هستیم.
وی دربخش دیگری با اشاره به صنعتی شدن دانشگاه و استقبال مردم، دانشجویان و اعضای هیئت علمی از این اقدام، دانشگاه را به درخت تنومندی تشبیه کرد که به بار نشسته و همه می توانند از میوه آن بهره مند شوند.
دکترفاتح، رییس دانشکده تربیت بدنی را یکی از پی گیرترین مدیران دانشگاه نام برد و  گفت: دغدغه اصلی ایشان همواره پیگیری اموردانشکده در بخش های مختلف بوده است.
دکتریونسیان رییس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شاهرود هم دراین جلسه با ارائه آماری از تعداد دانشجویان، اعضای هیئت علمی و رشته گرایش های موجود دراین دانشگاه گفت: کمبود فضا مشکل اصلی این دانشکده است.
وی با قدردانی از نگاه توسعه ای دکتر فاتح به رشته تربیت بدنی و تلاش های وی در گسترش فضاهای ورزشی افزود: دانشکده تربیت بدنی فاقد فضایی مناسب در شان و جایگاه این رشته است.
گفتنی است توسعه فضاهای آموزشی، سرویس دهی خدمات آزمایشگاهی دانشکده تربیت بدنی، داشتن نماینده در هیئت ممیزه دانشگاه، جدا شدن کمیته منتخب و داشتن مدیر گروه از جمله مسائلی بود که دراین جلسه مطرح شد.

( ۱ )