رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود: پروفسور علی اکبر جلالی از افتخارات شاهرود است

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۵ کد : ۱۱۲۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۷۱
رئیس دانشگاه صنعتی شاهروددر مراسم تجلیل از پروفسور علی اکبر جلالی گفت :  وی افتخارشاهرود است و خدمات ارزنده ای را در سطح ملی و بین المللی انجام داده است.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد...
رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود: پروفسور علی اکبر جلالی از افتخارات شاهرود است
رئیس دانشگاه صنعتی شاهروددر مراسم تجلیل از پروفسور علی اکبر جلالی گفت :  وی افتخارشاهرود است و خدمات ارزنده ای را در سطح ملی و بین المللی انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد مهدی فاتح در این مراسم پروفسور علی اکبر جلالی را از افتخارات شاهرود نامید و گفت: از همان ابتدا که من از انتخاب ایشان توسط بنیاد ملی نخبگان استان سمنان به عنوان چهره ماندگار شهرستان شاهرود مطلع شدم آمادگی دانشگاه صنعتی شاهرود را برای برگزاری مراسم اعلام کردم.
آئین تجلیل از این استاد برجسته، 20 اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری این دانشگاه، بنیاد ملی نخبگان استان و فرمانداری ویژه شاهرود و با حضور استادان، صاحبنظران و دانشگاهیان در تالار شقایق های این دانشگاه برگزار می شود .
وی تقدیر و تجلیل از خدمات و تلاش های علمی، تحقیقاتی و نوآورانه دکتر علی اکبر جلالی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربردهای آن را از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

( ۳ )