رئیس دانشگاه شهید باهنر از آیت الله محمدجواد حجتی کرمانی عیادت کرد

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۳ کد : ۱۱۲۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۲
رئیس دانشگاه شهید باهنر به همراه جمعی از معاونان، از آیت الله محمدجواد حجتی کرمانی عیادت کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فدائی رئیس دانشگاه شهید باهنر، دکتر بصیری معاون فرهنگی و...
رئیس دانشگاه شهید باهنر به همراه جمعی از معاونان، از آیت الله محمدجواد حجتی کرمانی عیادت کرد.
   به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فدائی رئیس دانشگاه شهید باهنر، دکتر بصیری معاون فرهنگی و اجتماعی ، حجه الاسلام و المسلمین سعادت فر، مدیر کل فرهنگی، مسئول فرهنگی وهنری و تنی چند از آزادگان با حضرت آیت الله حجتی کرمانی دیدار و عیادت کردند .
وی اولین امام جمعه شهر کرمان در سال های پس از انقلاب بوده و در چند دوره به نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری رسید و هم اکنون با فاصله گرفتن از سیاست به تدریس، تحقیق و تألیف مشغول است.
آیت الله محمد جواد حجتی کرمانی از نویسندگان برجسته ای است که همواره مسائل روز مملکت را اعم از مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با بیانی ساده و قلمی شیوا در مطبوعات به رشته تحریر درآورده است.
وی همچنین علاوه بر این مقالات آثار دیگری را نیز به صورت کتاب چاپ کرده که جلوه مسیح، روابط اجتماعی در اسلام، اسرار سقیفه، از آتشکده تا مسجد، حسین ابن علی(ع) حماسه تاریخ و از خرداد تا خرداد را می توان نام برد.
گفتنی است آیت الله حجتی کرمانی، در ایام نوروز به علّت عارضة قلبی، چند روز در بیمارستان بستری و پس از بهبودی ترخیص شد.