رئیس دانشگاه زابل با صدور پیامی سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۰ کد : ۱۱۲۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۷
دکتر محمود اوکاتی صادق رئیس دانشگاه زابل با صدور پیامی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن پیام تبریک رئیس دانشگاه زا...
رئیس دانشگاه زابل با صدور پیامی سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت
دکتر محمود اوکاتی صادق رئیس دانشگاه زابل با صدور پیامی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی را تبریک گفت
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن پیام تبریک رئیس دانشگاه زابل به مناسبت سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی به شرح ذیل است :
بهار انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال 1357، با ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ایران طلوعی جاودانه نمود و آفتاب آن سرتاسر دل های آزاده و مستضعف را روشنی بخشید. و پشت دشمنان قسم خورده نظام مقدس اسلامی را به لرزش درآورد. آری آن روز، روزی بود که عاشقان با دلهایشان با امام امت پیوند محکمی بستند که تا پای آخرین لحظه و اهدای جان در این راه استوار مانند.
اکنون که سی و شش سال از آن حادثه تاریخی و جاودانه می گذرد، مردم غیور و ولایتمدار ایران اسلامی همانند کوهی استوار و با صلابت، در پیروی از ولی امر زمان خود، در برابر همه ناملایمات و فشارهای بین المللی ایستاده اند و در راستای تحقق اهداف و آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نمی ورزند و با بصیرتی مثال زدنی، تفکری روشن و اراده ای پولادین، به میثاق خود با آرمان های والای نظام اسلامی پایبند و استوارند. 
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ایام سی و ششمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی اعلام می دارم که جامعه دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی همچون گذشته همراه و همگام با خیل عظیم و سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی، با مشارکت فعال و حضور پرشور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه، ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام راحل (ره) و همچنین رهبر فرزانه و حکیم انقلاب و اعلام تبعیت از معظم له، اتحاد و یکپارچگی خود را در مقابل استکبار جهانی به نمایش خواهند گذاشت و برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی با یکدیگر هم قسم خواهند شد.