رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بر برنامه ریزی برای توسعه پرشتاب دانشگاه ها تاکید کرد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۲ کد : ۱۱۲۳۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۳
رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه های منطقه هشت کشور که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد گفت: بسیاری از تصمیم گیری ها برای دانشگاه های با در نظر گرفتن ش...
رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه های منطقه هشت کشور که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد گفت: بسیاری از تصمیم گیری ها برای دانشگاه های با در نظر گرفتن شرایط خاص آنها صورت گیرد که این امر روند رشد و توسعه دانشگاه ها را شتاب می بخشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر امین بهزاد مهر در جمع مدیران امور اداری دانشگاه های منطقه  هشت کشور تصریح کرد: با تصمیم گیری بصورت منطقه ای و براساس پارامترهای مختلف و نظر گرفتن واقعیات موجود ، می توان انتظار داشت مصوبات خروجی این گردهمایی های تخصصی بتواند بسیاری از مشکلات را با راهکارهای عملی و در کمترین زمان ممکن حل کند.
در ادامه این گردهمایی دبیر شورای امور اداری دانشگاه های منطقه هشت کشور محورهای برگزاری این نشست ها را برنامه ریزی، بررسی مشکلات مشترک ، بهره وری و تبادل تجربیات بین دانشگاه های برشمرد و تصریح کرد:بطور حتم مصوبات این نشست ها در سرعت بخشیدن به توسعه همه جانبه دانشگاه ها نقش کلیدی ایفا خواهد کرد و می توانیم با ریل گذاری دقیق ، سرعت رشد علمی کشور را نیز افزایش دهیم.
مهندس محمد رضا کاظمی پور بررسی مسایل و راهکارهای کارگروه خدمات عمومی,تدارکات، رفاه، بهداشت و سلامت،  اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی، پایان خدمت و باز نشستگی و سامانه های نرم افزاری حوزه اداری و پشتیبانی  را ازبرنامه های سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه های منطقه هشت کشور که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد عنوان کرد.
وی با اشاره به نشست حاضر خاطر نشان کرد: با توجه به تمایل دولت به تمرکز زدایی و تقسیم کارها بین مناطق مختلف امیدواریم بتوانیم با تصمیم گیری های خود گامی درجهت حل مشکلات دانشگاه و جامعه برداریم.
گفتنی است سومین گردهمایی شورای اداری دانشگاه های منطقه هشت کشور با حضور مدیران امور اداری دانشگاه های استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان به میزبانی دانشگاه دریانوردی  علوم دریایی چابهار در محل سالن فرخی این دانشگاه برگزار شد.
در پایان این نشست پیشنهادات ارائه شده جهت تصمیم گیری به شورای دبیران،مدیران امور اداری مناطق 9 گانه دانشگاه های کشور  ارجاع خواهد شد.