اولین نشست مشترک روسای پارک های علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت برگزار شد

۰۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۳ کد : ۱۱۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۴
رئیس پارک  علم و فناوری لرستان  اعلام کرد: اولین نشست مشترک روسای پارک¬ها و مراکز رشد علم و فناوری وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با میزبانی پارک علم و فناوری ا...
 اولین نشست مشترک روسای پارک های علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت برگزار شد
رئیس پارک  علم و فناوری لرستان  اعلام کرد: اولین نشست مشترک روسای پارک¬ها و مراکز رشد علم و فناوری وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با میزبانی پارک علم و فناوری استان لرستان برگزار شد. 
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر  مجید یاراحمدی به ظرفیت‌های پارک علم و فناوری استان لرستان و مراکز رشد وابسته در توسعه فناوری در استان اشاره کرد و گفت: شرکت های دانش¬ بنیان موتور محرک توسعه پایدار و از پایه‌های اقتصاد کشور و استان محسوب می‌شود و باید به موضوع علم و فناوری و شرکتهای دانش بنیان در استان بیشتر توجه شود.
 وی با اشاره به افزایش جایگاه علمی و فناوری در استان لرستان برگزاری این نشست  را در این استان را مثبت ارزیابی کرد .
رئیس پارک لرستان شناساندن ظرفیت‌های علم و فناوری استان را از دیگر اهداف میزبانی این نشست برشمرد و تاکید کرد: این نشست زمینه شناساندن ظرفیت علمی و فناوری استان در کشور را فراهم می‌کند.
دکتر مجید یاراحمدی با ابراز امیدواری از برگزاری با کیفیت این نشست در لرستان، اظهار داشت: امید است بخش علم و فناوری استان از برگزاری این نشست بهرهمندشود.
​