رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی: کاهش شهریه دانشگاه جامع عملیاتی می‌شود

۱۴ آبان ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۵ کد : ۱۱۲۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۷
دکتر شفیعی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه دستور سرپرست وزارت علوم مبنی بر اینکه سهم دانشگاه جامع علمی کاربردی از محل شهریه‌ها از 15 درصد به 12 درصد کاهش یابد، دانشگاه در تلاش است این مه...
دکتر شفیعی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با توجه دستور سرپرست وزارت علوم مبنی بر اینکه سهم دانشگاه جامع علمی کاربردی از محل شهریه‌ها از 15 درصد به 12 درصد کاهش یابد، دانشگاه در تلاش است این مهم را عملیاتی سازد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شفیعی در این خصوص اظهار داشت: پس از دستور سرپرست وزارت علوم، مبنی بر کاهش سهم دانشگاه جامع از محل شهریه‌ها از 15 درصد به 12 درصد دانشگاه نیز در تلاش است این موضوع را هرچه سریع‌تر عملیاتی کند.
وی گفت:‌ برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای خواهد بود که باقی مانده این 3 درصد نیز در امور آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشجویان هزینه شود.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: ما به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهیم کرد که این هزینه به نفع دانشجویان و در جهت ارتقای کیفیت آموزشی و فرهنگی هزینه شود و در تلاشیم معاونت اداری و مالی دانشگاه نیز سریعاً موضوع را بررسی و نتیجه را در اختیار وزارت علوم قرار دهد تا نظر وزارت به عنوان نظر نهایی در این مقوله اعمال و عملیاتی شود.