رئیس دانشگاه تبریز به عنوان رئیس دانشگاه برتر حامی انجمن های علمی انتخاب شد

۱۱ آبان ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۷ کد : ۱۱۲۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۲۲
در مراسم اختتامیه جشنواره ملی حرکت دکتر محمدرضا پور محمدی، رییس دانشگاه تبریز، به عنوان برترین رییس دانشگاه حامی انجمن های علمی انتخاب شد  و لوح تقدیر محمد علی نجفی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و ...
رئیس دانشگاه تبریز به عنوان رئیس دانشگاه برتر حامی انجمن های علمی انتخاب شد
در مراسم اختتامیه جشنواره ملی حرکت دکتر محمدرضا پور محمدی، رییس دانشگاه تبریز، به عنوان برترین رییس دانشگاه حامی انجمن های علمی انتخاب شد  و لوح تقدیر محمد علی نجفی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را کسب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مراسم  اختتامیه هفتیمن جشنواره ملی حرکت با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از رؤسا و معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور سراسر کشور برگزار شد.
براساس این گزارش ،در این جشنواره سعید یل هیکل آباد، عنوان دبیر شورای دبیران برگزیده هفتیمن جشنواره ملی حرکت را کسب کرد و انجمن های علمی دانشجویی فیزیک و علوم باغبانی نیز به ترتیب، در بخش های اختراع و کار آفرینی با کسب عنوان برتر لوح تقدیر و تندیس سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را بدست آورند. و  اعضای دو انجمن برتر این دانشگاه، از سوی دکتر سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری لوح تقدیر دریافت کردند.
در بخشی از این لوح های تقدیر که به امضای سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده، آمده است: دانشگاه و دانشجو در ذات خود متضمن بالندگی، پویایی، جوشش و کوشش است. آنگاه که علمی بر دانسته های پیشین افزون می گردد و طرحی نو در انداخته شده و افقی نوین فرا روی جوان دانشجو کشوده می شود، نمایی زیبا و تحسین برانگیز از تحول و نوشوندگی جلوه گری می نماید. اینک مایه خرسندی است که به مناسبت برگزاری هفتیمن جشنواره ملی حرکت، مجالی فراهم آمده است تا مراتب سپاس و تقدیر خود را تقدیم شما جوانان فرهیخته کنم. بدون شک ثبات، امنیت، رفاه، توسعه و عزت آینده کشور عزیزمان در گرو حرکت و پویش علمانه و متعهدانه امروز شما جوانان دانشجوست.
گفتنی است: هفتمین جشنوارهُ ملّی حرکت" 28 لغایت 30 مهرماه امسال با حضور دانشجویان انجمن های علمی دانشجویی از سیصد دانشگاه دولتی، غیر انتفاعی و پیام نور در دانشگاه شیراز برگزار شد.