رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با خیرین: منافع سرمایه گذاری در آموزش عالی به جامعه باز می گردد

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۴ کد : ۱۱۱۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۰۳
دکتر صمد حمزه ئی رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با خیرین دانشگاه ساز گفت: منافع سرمایه گذاری در آموزش عالی به جامعه باز می گردد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حمزه ئی در این نشست ...
دکتر صمد حمزه ئی رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با خیرین دانشگاه ساز گفت: منافع سرمایه گذاری در آموزش عالی به جامعه باز می گردد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حمزه ئی در این نشست با بیان اینکه سرمایه های انسانی هر جامعه را دانشگاه ها تولید می کنند و رشد می دهند، گفت: کمک های مالی خیرین در حوزه آموزش عالی سرمایه گذاری است که منافع حاصل از آن به جامعه باز می گردد.
وی با اشاره به اینکه یک سوم فضای آموزشی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان توسط خیرین ساخته شده است،گفت: قریب به 50 هکتار زمین نیز توسط خیرین به دانشگاه اهدا شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان ضمن تشکر از خیرین دانشگاه ساز که بخشی از هزینه شهریه دانشجویان بی بضاعت را تقبل و پرداخت کرده اند،افزود: اگر این کار خداپسندانه نبود تعدادی از این دانشجویان از ادامه تحصیل در دانشگاه باز می ماندند.
دکتر حمزه ئی تصریح کرد:رسالت دانشگاه پیام نور خدمات آموزش عالی به اقشار محروم در دورترین نقاط کشور می باشد و علاوه بر توسعه فرهنگی موجب رونق اقتصادی در شهرهای کوچک شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توسعه کار آفرینی و نسل سوم دانشگاه‌ها خاطر نشان کرد:در دانشگاه پیام نور هرمزگان دانشجویان توانمند و خلاقی وجود دارد که ایده‌های خوبی دارند و با حمایت و پشتوانه  شما خیرین بزرگوار می توانند ایده های خود را عملی کنند.
دکتر حمزه ئی در خاتمه با اشاره به اینکه ظرفیت های کار در ادارات دولتی محدود شده است،افزود: دانشجویان می توانند با حمایت های خیرین ایده ها و طرح های که دارند را عملی کنند و آینده شغلی خود را تضمین  و چرخ های اقتصادی را به حرکت در آورند.