رئیس دانشگاه پیام نور از راه اندازی مجمع خیرین دانشگاه پیام نور خبر داد

۱۵ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۲ کد : ۱۱۱۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۸
دکترعلی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور گفت: فلسفه راه‌اندازی دانشگاه پیام نور برقراری عدالت آموزشی و امکان ادامه تحصیل اقشار ضعیف و کم درآمد است و همچنان نیز در این راستا حرکت خواهیم کرد. به...
دکترعلی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور گفت: فلسفه راه‌اندازی دانشگاه پیام نور برقراری عدالت آموزشی و امکان ادامه تحصیل اقشار ضعیف و کم درآمد است و همچنان نیز در این راستا حرکت خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رستمی در مجمع خیرین دانشگاه ساز رفسنجان اظهار داشت: به زودی مجمع خیرین دانشگاه پیام نور راه‌اندازی خواهد شد و در این مجمع از خیرین دانشگاه ساز تقدیر می شود .
وی درخصوص میزان شهریه‌های این دانشگاه نیز گفت: با توجه به شهریه پایین این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها و عدم امکان افزایش شهریه باید سعی کنیم با استفاده از ظرفیت خیرین و نیز انجام فعالیت‌های اقتصادی در قالب شرکت های دانش بنیان و فعال کردن مراکز رشد کمبودهای مالی و بودجه ای را جبران کنیم.
دکتر رستمی ابوسعیدی با اشاره به اقدام شهرداری رفسنجان بر اخذ مالیات از دانشگاه پیام نور مرکز پیام نور رفسنجان گفت: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و معنی ندارد مانند دانشگاه‌های خصوصی با آن رفتار شود و نباید از این دانشگاه مالیات و عوارض گرفته شود و این موضوع را به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه رفسنجان در زمینه امور خیریه در استان و کشور برجسته است خاطر نشان کرد: در دانشگاه پیام نور خدمات ارزنده‌ای توسط خیرین انجام شده که شایسته تقدیر می‌باشد و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت خیرین این شهر استفاده کنیم.
گفتنی است در این مراسم که با حضور دکتر رشیدی نژاد رئیس دانشگاه پیام نور استان، دکتر محمد رضا خانی معاون خدمات شهری شهرداری کرمان و جمعی از مسئولان برگزار شد، از خیرین دانشگاه ساز حاج سید جلال مرتضوی، علی ابراهیمی تاج آبادی، حاج حسن حسین خلیلی، حاج سید مصطفی ترابی و نادر بازرگان تقدیر شد.