رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع): نمایشگاه قرآن و عترت قدمی در راه بزرگداشت ثقلین رسول الله(ص) است

۲۱ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۶ کد : ۱۱۱۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۷
دکترمحمدعلی خلیل زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در بازدید ازنمایشگاه بین المللی قرآن وعترت گفت: برپایی این نمایشگاه قدم کوچکی در راه بزرگداشت این دو ثقل است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،&...
دکترمحمدعلی خلیل زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) در بازدید ازنمایشگاه بین المللی قرآن وعترت گفت: برپایی این نمایشگاه قدم کوچکی در راه بزرگداشت این دو ثقل است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکترخلیل زاده دراین خصوص گفت: این نمایشگاه به همت روابط عمومی آستان قدس رضوی بر پا شده است و خدمتگزاران این آستان مقدس در پیشگاه خداوند اجر و پاداش فراوانی دارند.
وی افزود: امیدواریم با انجام این گونه فعالیت ها، قدری از وظیفه خود را در قبال ثقلین یعنی قرآن و عترت به انجام رسانده و رضایت حق تعالی را جلب کنیم.
رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) گفت: هر فعالیتی که در حوزه مبانی قرآنی و ترویج قرآن باشد ارزشمند است. بویژه که با حضور جوانان، نوجوانان و خانواده ها صورت گیرد. امیدواریم این اقدام کاری کوچک در ترویج قرآن و وارد کردن این کتاب الهی در زندگی خانواده ها باشد.
دکترخلیل زاده تصریح کرد: دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نیز همانند سایر موسسات دراین نمایشگاه حضور یافته و در دو غرفه مجزا ویژه خواهران (دانشگاه پردیس رضوان) و برادران (پردیس اسرار) به ارائه و معرفی گوشه ای از فعالیت های قرآنی می پردازد.
وی به فعالیت های قرآنی این دانشگاه در ماه مبارک رمضان اشاره و عنوان کرد: طرح ضیافت اندیشه ویژه ماه رمضان، محافل انس با قرآن، جلسات اخلاق اداری، حلقه های معرفت، کلاس های آموزشی، تفسیر قرآن، محافل خانوادگی انس با قرآن، ختم گروهی قرآن، انتشار کتاب «رمضان ماه صبر» از جمله برنامه ها و فعالیت های قرآنی این دانشگاه است که همزمان با ماه مبارک رمضان برگزارشده است.
رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، معرفی فعالیت های رادیو قرآن، افتخارات قرآنی، پایان نامه و مقالات قرآنی، کرسی های آزاد اندیشی و حضور اعضای هیئت علمی معارف دانشگاه را ازجمله برنامه های این دانشگاه دانست.