رئیس دانشگاه بناب روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را تبریک گفت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۲ کد : ۱۱۱۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۰
دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را به تمامی فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و ارتباطات تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام به شرح ذیل است :...
رئیس دانشگاه بناب روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را تبریک گفت
دکتر مجتبی عباسیان رئیس دانشگاه بناب در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی را به تمامی فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و ارتباطات تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام به شرح ذیل است :
27 اردیبهشت ماه ، روز ارتباطات و روابط عمومی ، روزی است که از روابط عمومی به عنوان یک علم، هنر و فن و با نقشی سازنده و تعیین کننده یاد شده است. این باور به گونه ای است که نظام آموزشی کشور در برقراری تفاهم و اعتماد متقابل بین مردم جامعه و دانشگاهیان، از این حوزه به خوبی بهره جسته است .
در عصر ارتباطات، دانایی، تعامل سازمانی و روابط انسانی، دانشی گسترده و تاثیرگذار است که هنر و علم را تلفیقی شگرف در خدمت گرفته و سازمان ها را با افکار عمومی پیوند می دهد.
روابط عمومی آئینه تمام نمای یک دانشگاه است که با هدف بهبود کیفیت خدمت رسانی به دانشگاهیان و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
امروز مهم ترین علمی که در علوم اجتماعی دنبال می شود علم ارتباطات است نباید جایگاه روابط عمومی ها صرفاً به کارهای تبلیغاتی تنزل کنند.
امید است دست اندرکاران تلاشگر و توانمند این حوزه با استعانت از پروردگار متعال، در سال 94 که توسط مقام عظمای ولایت به سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نام گرفته است، همگام با دولت تدبیر و امید توشه‌ای پربار برای حرکت آگاهانه در مسیر پیشرفت، تعالی و رفاه جامعه اسلامی برگیرند چرا که فعالان عرصه روابط عمومی نقش مهمی در تحقق اهداف امسال دارند و باید جهادگرانه در این راستا تلاش کنند.
اینجانب این روز را به مدیران، مسئولان، کارمندان و همه تلاش‌گران این راه پُر پیچ و خم و دشوار، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال و بلندمرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می نمایم.