رئیس دانشگاه ایلام: باید افتخار رزمندگی دوران مقدس را از آلودگی‌های سیاسی مصون بداریم

۲۶ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۱ کد : ۱۱۱۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۶
به منظور تجلیل از فداکاری ها و رشادت‌های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگر دانشگاه ایلام، مراسمی با حضور دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه، دکتر محمدرضا شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی، حجت ال...
به منظور تجلیل از فداکاری ها و رشادت‌های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگر دانشگاه ایلام، مراسمی با حضور دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه، دکتر محمدرضا شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی، حجت السلام  هاشمی، معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و ایثارگران دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر علی‌اکبری با اشاره به پایمردی مردم ایران و استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: باید افتخار رزمندگی دوران مقدس را از آلودگی‌های سیاسی مصون بداریم، چرا که دفاع مقدس عرصه همدلی و یکدلی مردم ایران بود در این عرصه بود که مردو زن، پیرو جوان، استاد و دانشجو همه و همه در دفاع از کیان میهن اسلامی به پا خواستند.
وی با اشاره به وجود ایثارگران در بین اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه ابراز امیدواری کرد که همکاران عزیز با همان روحیه درجهاد علمی کوشا باشند.
رئیس دانشگاه ایلام افزود: حضور آگاهانه مردم و نیرو‌های نظامی چنان سرانجامی را رقم زد که ما با افتخار روز آغاز حمله دشمن را جشن می‌گیریم چرا که توانسته‌ایم دشمن را شکست و پیروزی را رقم بزنیم.