رئیس دانشگاه اردکان در پیام نوروزی خود بر تعهد، انضباط و سخت کوشی تاکید کرد

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۹ کد : ۱۱۱۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۷۷
دکتر حسین غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان در پیام نوروزی خود ضمن تبریک سال نو بر بر تعهد، انضباط و سخت کوشی تاکید کرد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،متن پیام دکتر حسین غفوری به شرح ذیل است:نو...
رئیس دانشگاه اردکان در پیام نوروزی خود بر تعهد، انضباط و سخت کوشی تاکید کرد
 دکتر حسین غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان در پیام نوروزی خود ضمن تبریک سال نو بر بر تعهد، انضباط و سخت کوشی تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،متن پیام دکتر حسین غفوری به شرح ذیل است:
نوروز فصل رویش لاله و سنبل و نسترن و شمیم مشک آهوی ختن چهچه بلبل و قمری و فاخته و فصل نوزایی طبیعت و إن شاءالله فصل بیداری فطرت و سرشت واقعی آدمیت مبارک باد.
کسوت جامه زیبای طراوت و شادابی و جلوه حیات و زندگانی برقامت طبیعت، درس زندگی در سایه سار لطف الهی و لب گشودن به شکر و ذکر به همگان می دهد.
إن شاءالله این عید باستانی تداومی بر شعار محوری دانشگاه«تعهد، انضباط و سخت کوشی» و پیشبرد اهداف و مقاصد مادی و معنوی و اعتلای علمی و پژوهشی جهت دستیابی به آرمان های بزرگ و به ظاهر دست نیافتنی را به دنبال داشته باشد.
ضمن عرض تبریک این مناسبت خجسته به همه دانشگاهیان و دانش پژوهان به ویژه اساتید محترم، دانشجویان عزیز و کارکنان خدوم و زحمتکش دانشگاه، ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) ویاد و خاطره اسوه فضیلت و پاکدامنی و دفاع از حریم ولایت را گرامی می داریم و برای سربلندی و اعتلای اسلام و ایران و انقلاب در سایه رهنمودهای مقام عظیم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) از هیچگونه تلاش دریغ نمی کنیم.