رئیس تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۴ کد : ۱۱۱۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۰۷
دکتر بهزاد قره یاضی رئیس تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ضمن بازدید از چندین شرکت فناور پارک علم و فناوری خراسان، از نزدیک در جریان پیشرفت طرح‌ها و برنامه‌های این پارک قرار گرفت. به ...
دکتر بهزاد قره یاضی رئیس تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ضمن بازدید از چندین شرکت فناور پارک علم و فناوری خراسان، از نزدیک در جریان پیشرفت طرح‌ها و برنامه‌های این پارک قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در نشستی که در حاشیه این بازدید و با حضور رضا بختیاری معاون امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت کشور و رئیس پارک خراسان و جمعی از مدیران برگزار شد، امینی معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری خراسان به معرفی طرح جامع عمرانی پارک و همچنین دستاوردهای آن اشاره کرد.
وی با اشاره به تفاهم نامه‌های منعقد شده توسط پارک علم و فناوری خراسان با سازمان‌های مختلف افزود: پارک علم و فناوری خراسان بیش از 600 شرکت را مورد حمایت خود قرارداده است که از این میان 235 شرکت در پارک علم و فناوری خراسان مستقر هستند.
دکترقره یاضی در خاتمه با ابراز خرسندی از عملکرد پارک علم و فناوری خراسان در جهت رفع مسائل پیش روی پارک، در خصوص طرح های عمرانی رهنمودهایی ارائه کرد.
گفتنی است در این بازدید دکتر قره یاضی از شرکت های کاوش صنعت، آهار شرق، سامان داروی هشتم، نوین پارسیان پاژند و پایلوت سرامیک بازدید کرد.