اولین جلسه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور برگزارشد

۰۱ تیر ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۴ کد : ۱۱۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۹
اولین جلسه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور با حضور رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم و رئیس این دانشگاه برگزارشد به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر رضوان طلب رئیس هیات مر...
 اولین جلسه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور برگزارشد
   اولین جلسه هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور با حضور رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم و رئیس این دانشگاه برگزارشد 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر رضوان طلب رئیس هیات مرکزی جذب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری نیز در این جلسه تقارن شروع ماه مبارک رمضان و دوره جدید هیئت اجرایی جذب دانشگاه را به فال نیک گرفت و گفت: امید است که قلم، فکر و اندیشه ما در مسیر هدایت خداوند متعال قرار گیرد.
وی با عنوان اینکه هیئت های جذب در سه طبقه قرار می گیرد، اظهار داشت: از آنجا که کرسی هیئت علمی در دانشگاه دارای جایگاه بسیار ویژه ای است، باید به آن توجه ویژه داشت و هیئت مرکزی جذب وزارت علوم نیز در خصوص رسیدگی و پاسخگویی به پرونده های مصوب جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور حداکثر تا یک ماه اعلام آمادگی می کند.
دکتر سرلک رئیس دانشگاه پیام نور  نیز در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: تصمیم گیری در هیئت جذب از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه و عنایت ویژه داشت. 
 وی  با عنوان اینکه هیئت جذب رکن مهم هر دانشگاه محسوب می شود، از ترکیب دوره جدید اعضای هیئت اجرایی جذب دانشگاه خبر داد و گفت: امید است دانشگاه پیام نور در دوره جدید بتواند خلاءهای موجود را با شیوه های کاملا قانونی مرتفع کند.
دکتر سرلک  در ادامه اظهار امیدواری کرد که با توجه به تمهیدات اندیشیده شده بتوانیم هر چه سریع تر پرونده های موجود را تعیین تکلیف کنیم.
در ادامه این نشست در خصوص فعالیت های هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور تصمیمات مهمی اتخاذ شد