رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:اقتصاد مقاومتی از مسیر پارک ها و توسعه شرکت دانش بنیان می گذرد

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۴ کد : ۱۱۰۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۰
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان برگزیدن شعار "اقتصادی مقاومتی؛ اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری را مناسب توسعه شرکت های دانش بنیان و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری دانست.به گزارش روابط عمومی...
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان برگزیدن شعار "اقتصادی مقاومتی؛ اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری را مناسب توسعه شرکت های دانش بنیان و فناوران مستقر در پارک های علم و فناوری دانست.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، علی فتی گفت: اقتصاد مقاومتی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری از مسیر پارک های علم و فناوری و توسعه شرکت های دانش بنیان می گذرد و این مهم در عمل نیز به اثبات رسیده است.
وی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان مبتنی بر ایده های مخترعان و فناوران داخل کشور بنا شده است، افزود: استان هرمزگان نیز گام های مهمی برای این شرکت ها در سال گذشته برداشت که بر اساس پیش بینی سرعت توسعه این شرکت ها نیز دو چندان خواهد شد.
به گفته رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، انتخاب شعار "اقتصادی مقاومتی؛ اقدام و عمل" انگیزه فعالان این عرصه را افزایش خواهد داد و زمینه برای توسعه آنها بیش از پیش خواهد بود.
فتی ابراز امیدواری کرد، دست اندرکاران شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری هم به این شعار که تحقق آن در گرو نوع فعالیت آنهاست عمل کرده و خود را مهیای رقابت با اقصاد جهانی کنند.