رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان: استارتاپ ویکند بندرعباس این هفته برگزار می شود

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۸ کد : ۱۱۰۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۷
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری رویداد مهم استارتاپ ویکند در بندرعباس خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس علی فتی گفت: این رویداد مهم 26 فروردین توسط پارک علم و فناوری استان...
رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری رویداد مهم استارتاپ ویکند در بندرعباس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس علی فتی گفت: این رویداد مهم 26 فروردین توسط پارک علم و فناوری استان هرمزگان با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی نانو صنعت مستقر در پارک استان برای اولین بار در بندرعباس برگزار می شود.
وی تصریح کرد: استارتاپ ویکند بندرعباس از 26 الی 28 فروردین ماه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به سایت swhormozgan.ir در این رویداد مهم شرکت کنند.
مهندس فتی، در تشریح رویداد استارتاپ ویکند گفت: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان بیان داشت: در این برنامه شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌شوند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌کنند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌دهند.
وی به برنامه های این رویداد در بندرعباس اشاره کرد و افزود: در این برنامه که به مدت سه روز برگزار می شود، کارآفرینان موفق و اساتید حوزه کسب و کار سخنرانی می کنند.
به گفته فتی، آموزش تجربی تبدیل ایده به طرح از دیگر برنامه های مورد توجه این رویداد در بندرعباس است.