رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از توجه ویژه این پارک به بازاریابی در نمایشگاه های بین المللی خبرداد

۰۸ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۶ کد : ۱۱۰۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۲
علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از عرضه و بازاریابی محصولات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان درنمایشگاه های بین المللی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، فتی دراین خصوص گفت: پارک ع...
علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از عرضه و بازاریابی محصولات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان درنمایشگاه های بین المللی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، فتی دراین خصوص گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان درسال جاری توجه ویژه ای به بازاریابی محصولات واحدهای فناور درنمایشگاه های بین المللی دارد.
وی با بیان اینکه درسال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل"، برنامه پارک علم و فناوری براین محور استوارشده است، گفت: نام گذاری امسال با نام اقتصاد مقاومتی و همچنین گشایش اقتصادی پس از رفع تحریم ها زمینه برای عرض اندام شرکت های دانش بنیان در بازار خارج کشور فراهم شده از این رو در تلاش برای ورود به بازارهای بین المللی هستیم.
وی افزود: شرکت در نمایشگاه های بین المللی و عرضه محصولات واحدهای فناور این فرصت را بوجود می آورد تا اقتصاد چنین شرکت هایی تقویت شود.
فتی خاطرنشان کرد: برنامه ما درنمایشگاه های بین المللی صرفا عرضه فناوری هایی که به محصول رسیده و نیاز روز بازار است که با برنامه ریزی های صورت گرفته درسال جاری گام های ثمربخشی برخواهیم داشت.
وی همچنین با اشاره به تاکیدات وزارت علوم بر تعاملات بین المللی افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان نیز درهمین راستا گام بر می دارد و تلاش دارد در این زمینه گام های موثری بر دارد.
رئیس پارک علم و فناوری  هرمزگان همچنین با اشاره به حضور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس با حضور شرکت های ایرانی و خارجی گفت: دراین نمایشگاه پارک هرمزگان به ارائه محصولات تولیدی دانش بنیان پرداخت.
وی با بیان اینکه اینوتکس فرصتی برای بازاریابی محصولات فناورانه بود، ادامه داد: استقبال از محصولات شرکت دانش بنیان صنعت و فناوری هوشمند خلیج فارس فراتر از انتظار بود که انتظار داریم زمینه برای عرضه بیشتر این محصول در بازارهای بین المللی فراهم شود.